fbpx
Skip links

O firme

Kto sme

Sme Hi House, inovatívna spoločnosť zameraná na vytvaranie bývania 21. storočia. Naše korene siahajú k vášni pre vytváranie niečoho jedinečného a hodnotného - miesta, kde sa naše rodiny cítia pohodlne, bezpečne a šťastne.

Začiatky našej cesty súvisia s nespokojnosťou s tradičným spôsobom bývania. Chceli sme priniesť niečo nové, niečo čo zohľadňuje moderné požiadavky na bývanie, a pritom je efektívne a dostupné. A tak sa zrodila myšlienka Hi House.

Naším cieľom je vytvárať domovy, ktoré sú nielen funkčné a pohodlné, ale aj plné charakteru a osobnosti.

Čo nás robí jedinečnými? Pristupujeme k bývaniu inak. Nevidíme dom ako len súbor stien a dverí. Naše montované domy sú navrhnuté a vyrobené s precíznym plánovaním a výrobným procesom, ktorý zaručuje rýchlosť a efektívnosť. A aby sme zabezpečili, že váš nový dom je skutočne výnimočný, ponúkame nábytok na mieru, ktorý dokonale zapadne do vášho životného štýlu a vkusu.

Čo nás odlišuje od ostatných, je naša vášeň. Vášeň pre vytváranie domovov, ktoré naplňujú srdcia našich zákazníkov. Vášeň pre inovácie a kreativitu. A najmä vášeň pre to, čo robíme. Preto by ste si mali vybrať práve nás. Pretože u nás nie ste len ďalším zákazníkom. Ste súčasťou našej rodiny Hi House. A pre svoju rodinu by sme nikdy nerobili nič menej ako to najlepšie.

Vitajte v Hi House. Vitajte doma

Zavolajte nám

Team Hi House

INOVATÍVNE RIEŠENIE PRE VÁŠ NOVÝ DOM. ZÍSKAJTE SVOJ DOMOV JEDNODUCHO A RÝCHLO.

Email

info@hihouse.sk

Telefón

(123) 567 8901

Aké sú výhody našej firmy?

Naša spoločnosť ponúka množstvo výhod, ktoré nás odlišujú od konkurencie a vytvárajú pre našich zákazníkov skutočnú hodnotu. Medzi tieto výhody patria rýchlosť a garancia výstavby do 60 dní (od stavebného povolenia), ale aj výroba kuchynskej linky a nábytku na mieru.

Jednou z najväčších výhod, ktorú ponúka naša spoločnosť, je bezpochyby rýchlosť. Rozumieme tomu, že čas je pre našich zákazníkov cenný a my sme tu, aby sme ho rešpektovali. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí sú schopní pracovať efektívne a zároveň si udržať vysokú úroveň kvality. Je to vďaka ním, že sme schopní ponúknuť garanciu výstavby do 60 dní od stavebného povolenia.

Ako zákazník našej spoločnosti môžete byť istí, že vaše projekty budú hotové včas, bez ohľadu na to, aké komplexné alebo náročné môžu byť. To vám umožní začať využívať svoje nové priestory čo najskôr, bez nepríjemných oneskorení alebo problémov.

Interiér

Rýchlosť a efektivita nie sú jediné výhody, ktoré ponúkame. Sme hrdí na to, že dokážeme vyrábať kuchynskú linku a nábytok na mieru pre našich zákazníkov. Rozumieme tomu, že každý človek je jedinečný a každý domov je odlišný. Preto sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom možnosť personalizovať svoje priestory podľa vlastných predstáv a potrieb.

Naše kuchynské linky a nábytok na mieru sú vyrábané s ohľadom na detail a kvalitu, aby ste mohli byť hrdí na svoj domov. A čo je najdôležitejšie, sú navrhnuté tak, aby vám slúžili dlhé roky.

kuchyňa

PRESKÚMAŤ
Drag