fbpx
Skip links

IBV Mlynská

Ideálne bývanie v Lučenci

IBV MLYNSKÁ

O projekte

V spolupráci s IBV Mlynská predstavujeme Moderné bývanie v srdci Lučenca! Spoločný projekt predstavuje ideálne bývanie pre každého, kto túži po komforte a kvalite.

Nachádzame sa v tichej a malebnej oblasti, ktorá ponúka pokoj a súkromie. V rámci našej ponuky máme k dispozícii ešte 43 stavebných pozemkov s nádherným výhľadom na mesto. Na webovej stránke IBV Mlynská nájdete kompletné informácie k stavebným pozemkom v celkovej rozlohe 63 233 m2

Celkovo máme k dispozícii 3 typy rodinných domov ( Rodinný dom A01, Rodinný dom A02, Rodinný dom A03 ), ktoré sú navrhnuté ako nízkoenergetické stavby s ohľadom na vaše potreby a pohodlie, a zabezpečia Vám ekonomicky výhodné bývanie.

Disponujeme pozemkami s výnimočnou polohou o veľkosti minimálne 500 m2, čím vytvárame dokonalé prostredie pre váš nový domov. Od modernej architektúry až po kvalitné materiály a vybavenie. Sme tu, aby sme vám poskytli domov, na ktorý sa budete vždy tešiť.  Okrem toho ponúkame možnosť využiť špeciálny bonus na kuchynskú linku v hodnote až 3.000 eur.

Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tohto exkluzívneho projektu! Dohodnite si obhliadku pozemkov a spoznajte okolie, aby ste si mohli vybrať ten správny pozemok alebo si rezervujte stretnutie a navštívte náš vzorový dom, ktorý sa nachádza priamo v Lučenci. Týmto spôsobom si môžete na vlastné oči overiť kvalitu našich stavieb a presvedčiť sa, že sme tá správna voľba pre váš nový domov.

Počet pozemkov

43

Rozloha pozemku

min. 500 m2

IBV MLYNSKÁ

Osadenie domov

STAV – Voľný (zelená), rezervovaný (modrá), predaný (červena)

Návrh interiéru a exteriéru :

Zabezpečíme kompletný návrh interiéru a exteriéru, vrátane výroby nábytku na mieru a jeho montáže. S našimi službami máte všetko pokryté bezstarostne. Od prvých návrhov až po finálnu montáž, sme tu, aby sme zabezpečili, že váš dom bude presne taký, aký si predstavujete, a to bez toho, aby ste sa museli starať o jediný detail.

Financovanie

Nemusíte sa obávať, zabezpečíme kompletný servis a nájdeme najvhodnejšie riešenie pri financovaní vášho nového domova. Naši odborníci vám poskytnú individuálnu starostlivosť a podporu počas celého procesu, aby sme zabezpečili, že vaše financovanie bude bezproblémové a presne podľa vašich potrieb.

IBV MLYNSKÁ

Vizualizácie

Ponuku domov nájdete v našej sekcií “projekty“:

Rodinný dom A01

Otvoriť

Rodinný dom A02

Otvoriť

Rodinný dom A03

Otvoriť

Pohľady z ulice

Živé pohľady z ulice Vám pomôžu ľahšie si predstaviť, ako Váš budúci dom bude zapadať do komunity a ako sa stane súčasťou okolitého prostredia.

Pohľady na celý projekt

Súčasťou vizualizácie exteriéru je tiež niekoľko pohľadov z vtáčej perspektívy, ktoré zachytávajú projekt v celku. Skvele tak vyniknú možnosti pozemku a dizajn objektu.

Fotografie pozemkov

Neváhajte navštíviť webovú stránku www.ibvmlynska.sk, kde nájdete kompletné infomácie k stavebným pozemkom. Takto môžete jednoducho prehľadávať dostupné možnosti a nájsť ten správny pozemok pre váš budúci dom.

Postup

Prvým krokom v procese budovania vášho nového bývania je obhliadka pozemkov alebo návšteva vzorového domu. Na tejto obhliadke získate prvotný pohľad na možnosti, ktoré máte k dispozícii, a môžete sa oboznámiť s kvalitou a štýlom našich domov. Je to príležitosť spoznať okolie, posúdiť vhodnosť pozemkov alebo sa inšpirovať vzorovým domom, aby sme mohli začať pracovať na plnení vašich snov

Druhým krokom je odborná konzultácia, ktorá nám umožní spresniť parametre a vybrať ten správny dom pre vaše potreby. Počas tejto konzultácie sa zameriame na vaše požiadavky, preferencie a osobné štýly, aby sme vám mohli odporučiť dom, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim životným potrebám. Je to kľúčový moment v procese vytvárania vášho ideálneho domova

Tretím krokom je podpis zmluvy, nasledovaný prípravou projektovej dokumentácie, pričom v tomto období tiež aktívne pracujeme na vypracovaní najvhodnejšieho financovania pre váš rodinný dom.

V štvrtom kroku, ihneď ako získame stavebné povolenie a vaše financovanie bude schválené, začíname s výrobou rodinného domu.

Poslednou fázou nášho procesu je montáž vášho vytúženého domu. S dôrazom na kvalitu a detaily budeme dbať na to, aby bol váš dom postavený s precíznou starostlivosťou a spĺňal vaše očakávania.

Zavolajte nám

KONTAKTUJTE NÁS

Spojte kvalitu s pohodlím a začnite nový život v IBV Mlynská.
Kontaktujte nás ešte dnes a vyberte si svoj vysnívaný domov!

Email

mlynska@hihouse.sk

PRESKÚMAŤ
Drag